تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
ایده هایی برای طراحی اپلیکیشن در زمان کرونا

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

ایده هایی برای طراحی اپلیکیشن در زمان کرونا

طراحی اپلیکیشن

بیماری کرونا و شیوع آن در کل جهان را می توان یکی از بزرگترین معضلات تاریخ به شمار آورد. با شیوع کرونا در جهان زندگی تمام مردم در هر نقطه از دنیا تحت تاثیر قرار گرفت و مشکلات مالی مختلفی برای صاحبان کسب و کار و همچنین مردم عادی ایجاد شد. در این میان اکثر صاحبین کسب و کار و بیزینس ها به سمت آنلاین شدن حرکت کردند و بازار طراحی اپلیکیشن پیشرفت بسیاری پیدا کرد.

 

تاثیر کرونا در مشاغل

کرونا از آسیب های جدی این قرن محسوب می شود زیرا صدمات جبران ناپذیری را به سایر کسب و کار ها وارد کرد به طوری که بعضی از کارخانجات و مراکز مجبور به تعدیل نیرو شدند تنها به این دلیل که امکان کار کردن از راه دور را نداشتند. در این میان تعدادی از کسب و کار ها به سمت بازار آنلاین حرکت کردند و این هوشمندانه ترین حرکت در شرایط وخیم این دوره است.

یکی از بهترین ایده ها در این زمینه طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و ios می باشد. با توجه به افزایش استفاده از گوشی های هوشمند در این دوره، طراحی اپلیکیشن برای موبایل راهی است که به وسیله ی آن می توان به راحتی در دسترس مردم قرار گرفت و خدمات خود را به فروش رساند. شما برای طراحی اپلیکیشن کسب و کار خود حتی می توانید به صورت آنلاین و از راه دور با شرکت های متخصص در این زمینه مذاکره نمایید.

 

معرفی کاربردی ترین اپلیکیشن ها در زمان کرونا

اگر به تازگی قصد راه اندازی کسب و کاری در فضای مجازی دارید در این بخش همراه ما باشید زیرا می خواهیم اپلیکیشن هایی را معرفی کنیم که با طراحی و ساخت آن ها می توانید به درآمد خوبی برسید.

 

طراحی اپلیکیشن حمل و نقل

به خاطر وجود بیماری و شیوع آن مردم دیگر تمایلی به استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی ندارند. اگر در این دوره اپلیکیشنی طراحی نمایید برای برطرف کردن این نیاز که حس امنیت را هم به مردم منتقل نماید، قطعا به درآمد زیادی می رسید.

همچنین طراحی یک اپلیکیشن برای معرفی پیک می تواند شما را به درآمد خوبی برساند. باید این نکته را هم در نظر بگیرید که اعتماد سازی در این نوع اپلیکیشن ها از عوامل اصلی است.

طراحی اپلیکیشن

 

طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن برای امور پزشکی و درمان در ردیف دومین اپلیکیشن پر کاربرد قرار می گیرد. با توجه به وضع وخیم شیوع کرونا، بیمارستان ها و مطب پزشکان جزو آلوده ترین مکان ها محسوب می شوند. با طراحی یک اپلیکیشن در این حوزه و با کمک تعدادی از پزشکان شما می توانید به کاربران برای انجام امور پزشکی و درمان کمک کنید و در این زمینه به پیشرفت خوبی برسید.

 

طراحی اپلیکیشن کلاس های آنلاین

با توجه به اوضاع کرونا و تعطیل شدن تمامی مدارس، دانشگاه ها و کلاس های  آموزشی، تمامی جلسات به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند. اقدام به طراحی اپلیکیشن آموزشی یا اپلیکیشنی برای برگزاری این جلسات شما را به درآمد خوبی می رساند.

 

جمع بندی

با توجه به رکود پیش آمده در مشاغل و عوض شدن اوضاع زندگی، رفتن به سمت مشاغل اینترنی و خصوصا طراحی اپلیکیشن برای برطرف کردن نیاز های مردم به صورت آنلاین، هم شما را به درآمد خوب می رساند هم باعث برطرف شدن نیاز های مردم می شود ولی فراموش نکنید که شرط اول برای موفقیت در این راه، اعتماد سازی است.